22 Şubat 2019 Cuma

HAYDİ GELİN, TÜRKİYEYİ BİRLİKTE TEMİZLEYELİM.. Yeni Bayilik Fırsatları ve Fikirleri

Değerli Temizlik Profesyonelleri,

Uluslararası Dünya markaları Potema-CarpetCleaner’ın, Türkiye’de şirketimizle birlikte 2016 yılında başlayan maratonunda Yatak Hijyeni, Koltuk Kuru Temizleme ve Halı Kuru Temizleme alanlarında ilklere imza atılmış, hizmet sektöründe kaliteli, istikrarlı ve sürekli çalışmalara verilen önem ve değerle yerini almıştır.
Verilen hizmetler su sabun şampuan ile yapılan yıkama temizlik işlemleri değildir

Hizmet sektörünün önemi tüm dünyada temsilciliklerimizle topluma anlatılmaktadır. Türkiye’de bugüne kadar bacasız sanayi kuruluşlarından olan hizmet sektörünün içerisinde yerini almış olan markalarımız, siz değerli hizmet ortaklarımızın da desteğiyle bugünden itibaren daha da büyümeye devam edecektir.

Amacımız yatak, koltuk ve halının olduğu her yerde kaliteli ve doğru hizmetin dış alımlar sayesinde verilmesini sağlamaktır. Bu sayede kişi ve kurumlar bu hizmetlerini kendileri artık vermeyecek, Potema Türkiye'nin geleceğin teknolojilerini sizlerden yani hizmet ortaklarımızdan talep edecektir.

Potema nın hizmet ve ürünlerine olan talep her geçen gün artmaktadır.  Bu hizmet ve ürünler ne kadar iyi anlatılır, hizmet ne kadar kaliteli ve istikrarlı verilirse sadık müşteri sayıları da o kadar artacağı gibi karlılık da bir o kadar çoğalacaktır.

Potema CarpetCleaner olarak hizmet vermek ve bu kazançlı yapıda olabilmek için Türkiye genelindeki talepler değerlendirilerek makine ve ürün tedarikleri ile uygun hizmet noktalarımız arttırılmaktadır.

Potema Türkiye olarak önceliklerimiz kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, fiyatta istikrar, teknolojik gelişmelerin takibi ve uzun yıllara dayalı bir hizmet anlayışıdır.

Potema ya olan ilginiz bizim için değerlidir, teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Kendi işinin patronu olmak isteyenler, farklı ve kazançlı bir bayilik arayanlar, yenilikler ve yeni bir iş arıyorum diyenler, mevcut işinden memnun olmayanlar, bayilik-franchise hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, bayilik fırsatları ve ücretsiz bayilik arayanlar, bayi - hizmet noktamız olmak isteyenler,

Gelin birlikte Türkiye’yi temizleyelim, Haydi..

Saygılarımızla

Etiketler : potema potematürkiye yatak temizleme yatak hijyeni mite temizleme yatak hijyeni temizlik hijyen antimite antialerjen otel temizleme otel temizliği bayilik fırsatları bayi franchise bayim olur musun bayiler aranıyor yatak, temizlik, horst, Veith, Temizleme, temizligi, hijyenik, mite, mayt, Alerji, astim, anti, alerjen, bayilik, Bayim, olur, musun, firsatlari, fikirleri, yenilik, Haber, google, facebook, Twitter, Instagram, puf noktası, haberin var mi, haberler, bunlari biliyor muydunuz,  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder